אודות טורטוגה

תרבות הטיולים בישראל והצורך בשימוש בציוד טיולים מתקדם ואיכותי, הולכים ומתפתחים בעשורים האחרונים. המטייל הישראלי הפך להיות מקצועי ומנוסה יותר, במקביל לכך שידע רב עובר בין המטיילים, המדריכים וברחבי הרשת.

טורטוגה  הינה חברה דינמית המפתחת  ציוד טיולים בעזרת הידע והניסיון שמשתפים המטיילים. החברה מייצרת  ציוד המותאם באופן ייחודי לדרישת הלקוחות בסטנדרטים גבוהים של איכות חומרים ועבודה. טורטוגה פתרונות למטיילים מייבאת ומספקת ציוד טיולים מקצועי למגוון רחב של לקוחות: חברות טיולים, חברות אבטחה, חנויות לציוד טיולים, מדריכי טיולים ותרמילאים.

צוות טורטוגה מורכב ממטיילים פעילים המבלים חלק ניכר מזמנם בשטח, מחוברים לצרכי המטיילים ומעודכנים בשוק הציוד בישראל ובעולם. הקשר בין טורטוגה לבין קבוצות מטיילים, קהילות מטיילים, מדריכי טיולים ומורי דרך בארץ ובחו"ל הוא על בסיס יום יומי.

בימים אלו, בשיתוף קהילות מטיילים מהשטח, אנו מפתחים את מותג ציוד הטיולים השיתופי –

המטיילים וצוות טורטוגה בוחנים ומשפרים את המוצרים בכל צעד של שלבי הפיתוח, עד הגעה למוצר הסופי. להצטרפות למאגר הנסיינים של האולר לחץ כאן.

בכדי לתת מענה לשוק גדול של תרמילאים ומטיילים עצמאיים הרוצים לחסוך בהוצאות גבוהות הכרוכות בקניית ציוד בחנויות, אנחנו מאפשרים לקנות את הציוד ישירות ממחסננו הממוקם בבת גלים, חיפה. בנוסף על המותג HOWLER ניתן למצוא במחסן ציוד של מספר חברות אותן אנחנו מייבאים באופן עצמאי ובלעדי, ומותגים מוכרים שנמכרים אצלנו כעודפים במחירי מבצע.

על כל המוצרים שנמכרים אצלנו ישנה אחריות ושרות תיקונים או החלפה ללא עלות, לתקופות שונות בהתאם למוצר. ניתן להיעזר בנו לשירות תיקונים תמורת עלות התיקון.

דוד אפיק

המוטו של דוד אפיק הוא KEEP ON MOVING. התחיל לטייל בגיל 4 ועדיין כמאמר השיר, ממשיך לנסוע. איש שטח וטבע, מורה דרך בישראל ומדריך טיולים ותיק ומנוסה בארצות מזרח אסיה ואתיופיה.  עוסק ביבוא ציוד טיולים משנת 2005  . (Davidafik.com)